Úvod

MarkAs - marketingový asistent

Pomáháme obchodníkům růst


na 30 dní zdarma

Rozešlete až 300 cílených emailů denně zdarma.

Nová verze programu umožňuje snadné rozesílání hromadných emailových zpráv formou individuálních emailů pro jakýkoliv výběr kontaktů z databáze MarkAs.
Stáhněte si novou verzi programu a získáte efektivní nástroj pro komunikaci se svými klienty díky nové službě MarkAs Mailer.

Bližší informace a odkaz ke stažení nové verze

Klikněte zde

Asistent dobrého prodejce

Program je užitečný pro každého, kdo při své činnosti potřebuje komunikovat s větším množstvím (potenciálních) zákazníků nebo obchodních partnerů.

Podpora prodeje a marketingu

Program je vhodný zejména pro marketingové a obchodní činnosti, kde je charakteristická nutnost opakované komunikace s velkým množstvím osob.

Umožňuje zachytit historii kontaktu

Vývoj vztahu s klientem prochází postupně řadou stádií od vyhledání potenciálních zákazníků, přes jejich oslovení, telefonáty, schůzky, až po realizaci obchodu.

Pomáhá zlepšit organizaci práce

Úspěšní prodejci se vyznačují tím, že veškeré činnosti dokáží realizovat efektivně a systematicky a neztrácejí zbytečně potenciální zákazníky.

Staňte se naším prodejcem

Každý uživatel má možnost se stát „referenčním prodejcem“ a tím si zajistit možnost užívání programu zdarma, případně i trvalý příjem.

Zvyšuje produktivitu práce

Zásadním způsobem zvyšuje efektivitu práce při komunikaci s klienty. Umožňuje pracovat s přesně definovanými skupinami zákazníků.

Pomáhá vytvářet Vaše know-how

Umožňuje velmi dobře zachytit historii kontaktu. Uživatel proto může působit na zákazníka dojmem „angažovaného osobního zájmu“.

Jednoduché a přehledné ovládání

Extrémní důraz je kladen na jednoduchost ovládání, program je možné začít užívat prakticky ihned bez zdlouhavého a náročného studia.

Možnost individuálního nastavení

Databázi je možné snadno upravit pro specifické skupiny zákazníků. Uživatel má možnost úpravy parametrů pro své specifické potřeby a preference.

Nízké startovní náklady

Základní verze programu je nabízena za velmi dostupnou cenu. Ušetřete peníze, které by jste vydali za drahé a složité programy.